Nasze projekty

Bajki Anny Łajming
Z okazji 110. rocznicy urodzi kaszubskiej pisarki Anny Łajming wydaliśmy jej bajki w formie kolorowej książeczki dla dzieci oraz audiobooka dostępnego w serwisie Audioteka. 19 lipca odbyła się impreza dla dzieci promująca wydania Bajek. Tego samego dnia miała miejsce premiera wystawy poświęconej życiu i twórczości Anny Łajming w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku. Część dochodu ze sprzedaży książki i audiobooka przekazujemy Fundacji Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci.
Platforma edukacyjna eduVentus
Serwis ten jest połączeniem dziennika elektronicznego z innowacyjnymi funkcjami platformy edukacyjnej. System do przeprowadzania interaktywnych sprawdzianów oraz oprogramowanie do obsługi tablicy interaktywnej, które zapisuje notatki nauczyciela w chmurze to główne zalety platformy wyróżniające ją na tle konkurencji. Nasz zespół chętnie wprowadza podesłane przez uczniów i nauczycieli propozycje zmian, dlatego jest to "platforma edukacyjna przyjazna uczniowi".
Badminton w Polsce jest popularny
Akcja promująca badminton w Polsce już od 3 lat. W 2012 roku jaki pierwsi w historii polskiego badmintona przeprowadziliśmy sondę przed wyborami nowych władz Polskiego Związku Badmintona. W wakacje 2013 we współpracy z serwisem BadmintonZone.pl i sklepem eRakiety.com wyprodukowaliśmy internetowy program badmintonowy, który był dostępny w serwisie YouTube. Prowadziliśmy również relacje foto z Mistrzostw Europy Seniorów 2014 w Portugalii.